^ Powrót na górę

Kontakt

K-Komp Krzysztof Kawka

&

All in One Justyna Kawka

Serwis Komputerowy

ul. Słowińców 7

78-100 Kołobrzeg

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel: 785456826

NIP: 671-181-57-80

Reinstalacja systemu

12
com_content.article
(8 votes, average 4.38 out of 5)
Reinstalacja systemu4.38 out of 50 based on 8 voters.


Podczas pracy przy komputerze, jest wiele rzeczy, które mogą powodować że zacznie on dziwne działać lub ulegnie awarii. W wielu wypadkach nie jest to wina sprzętu komputerowego, zwykle jest to system operacyjny w komputerze. Windows można po prostu działać śmieszne, gdy system operacyjny ulegnie uszkodzeniu. Przeglądarka internetowa nie ładuje stron, niebieskie ekrany, losowe lock-up, lub komputer nie startuje. Wszystkie te sytuacje mogą być spowodowane przez wiele rzeczy w Twoim systemie komputerowym.


 

Podczas pracyprzy komputerze, jest wiele rzeczy, które mogą powodować że zacznie on dziwne działać lub ulegnie awarii. W wielu wypadkach nie jest to wina sprzętu komputerowego, zwykle jest to system operacyjny w komputerze. Windows można po prostu działać śmieszne, gdy system operacyjny ulegnie uszkodzeniu. Przeglądarka internetowa nie ładuje stron, niebieskie ekrany, losowe lock-up, lub komputer nie startuje. Wszystkie te sytuacje mogą być spowodowane przez wiele rzeczy w Twoim systemie komputerowym.


Wirusy:

Wirusy są być może największe zagrożenie dla wszystkich komputerach. Każdy jest w niebezpieczeństwie, i gdy dostaną się już do wnętrza systemu, są bardzo trudne do wykorzenienia. Wirusy są bardzo silne i magą nawet infekować całe sieci takich jak Notre Dame i Saint Mary's. Wirusy zainfekował miliony użytkowników na całym świecie bez ich wiedzy. Mogą one powodować spustoszenie w komputerach i na stałe uszkodzić systemy. Wiele razy proste przywraca system nie działa na wirusy, gdyż wirusy przyłączają się do setki miejsc wewnątrz komputera. Można je zainstalować w rejestrze i plikach ukrytych w systemie. Po usunięciu wirusa wiele razy z kopii zapasowych, które są ukryte w komputerze, odtworzony zostaje ponownie wirus co czyni go szczególnie trudne do naprawienia.


Uszkodzone rejestru systemu Windows :

rejestr windows

 

Kiedy struktura rejestru zostanie uszkodzona komputer może to uniemożliwić rozruch systemu lub zaczną pojawiać się komunikaty o błędach zatrzymania i niebieski ekran. Jest to spowodowane przez programy z dostępem do rejestru, które został niepoprawnie usunięty a jego elementy znajdujące się w rejestrze. Może być to również spowodowane przez wirusy lub złośliwe oprogramowanie, które swoim działaniem chce uszkodzić komputer.


Spyware i Malware :

Złośliwe oprogramowanie może spowodować uszkodzenie informacji i programów na komputerze, jak również zagrożenie dla danych osobowych. Malware, po usunięciu nieprawidłowo, można również wyłączyć system, który funkcjonuje prawidłowo. Malware może nawet uszkodzić BIOS płyty głównej.

 

Blue Screen of Death:

Niebieski ekran windows

 

Blue Screen of Death to ekran błędu wyświetlany przez system operacyjny po spotkaniu z krytyczny błędem systemu. Znany również jako błąd bluescreen lub stop. Wystąpienie problemu może być spowodowane przez źle napisane sterowniki, uszkodzone pamięci masowe, uszkodzone pliki rejestru i niezgodne pliki DLL  Wykrycie powodu występowania problem ujest często trudne do ustalenia. Może to trwać wiele godzin a nawet dni, aby zlokalizować problem , pojąć go w pełni.


Rozwiązanie: Serwis komputerowy K-Komp

W takich czasach najlepiej jest wezwać informatyka, który zdiagnozuje i naprawi komputer. Dodatkowo poradzi Państwu jak zaplanować planu tworzenia kopii zapasowych

Polecamy

Reklama

Google