^ Powrót na górę

Kontakt

K-Komp Krzysztof Kawka

&

All in One Justyna Kawka

Serwis Komputerowy

ul. Słowińców 7

78-100 Kołobrzeg

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel: 785456826

NIP: 671-181-57-80

Mapy do nawigacji

4
com_content.article
(12 votes, average 4.83 out of 5)
Mapy do nawigacji4.83 out of 50 based on 12 voters.


Mapy do nawigacjiJeśli planujesz dalszą podróż, a mapy w twojej nawigacji już dawno są nie aktualne, pomogę rozwiązać twój problem.

W podróży zawsze dobrze jest mieć ze sobą aktualną mapę do nawigacji na której umieszczone są wszystkie fotoradary, stacje benzynowe, hotele i inne przydatne obiekty.

Z nowymi mapami do nawigacji na pewno nie zabłądzisz, ustrzeżesz się przed fotoradarami, a na pewno nie trafisz do lasu.

Aktualizacja mapy to dla nas żaden problem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe usterki:

 

Mio Moov M400 brak komunikacji przez USB.  Jeśli Nawigacja M400 nie jest wykrywana przez komputer lub wyświetla się jako nie rozpoznane urządzenie mamy sposób, żeby to naprawić. Problem powstaje w wyniku wgrania AutoMapy która automatycznie startuje lub poprzez zmianę pliku paths.xml bądz jego skasowanie. 

 

Mio Spirit 670 zawiesza się na niej AutoMapa. Mieliśmy przypadek w którym Nawigacja po wgraniu mapy zawieszała się na ekranie startowym mapy. Taką usterkę w alternatywny sposób udało się nam usunąć.

 

 

Polecamy

Reklama

Google