^ Powrót na górę

Kontakt

K-Komp Krzysztof Kawka

Serwis Komputerowy

ul. Słowińców 7

78-100 Kołobrzeg

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel: 785456826

NIP: 671-173-07-24

Naprawa komputerów / Laptopów

Naprawa elektroniki

Przydatne artykuły

Kody zniżkowe i kupony, PUK czyli promocyjnie unikatowy kod na telefonczyli jak płacić mniej kupując w Internecie

16
com_content.article
(2 votes, average 5.00 out of 5)
Kody zniżkowe i kupony, PUK czyli promocyjnie unikatowy kod na telefonczyli jak płacić mniej kupując w Internecie5.00 out of 50 based on 2 voters.


 Kody zniżkowe i kupony, PUK czyli promocyjnie unikatowy kod na telefon czyli jak płacić mniej kupując w Internecie

W gąszczu ofert sieci komórkowych łatwo o zawrót głowy. Firmy prześcigają się w coraz to nowszych promocjach, starając się udowodnić, że to ich rozwiązanie jest dla nas najkorzystniejsze. Dlatego pomimo dużych możliwości wyboru (a może właśnie z tego powodu), trudno się czasem zdecydować. Sieci komórkowe przyciągają klientów także poprzez różne gratisy i cieszące się popularnością gadżety, jednak kluczową sprawą pozostaje dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby. Brzmi może banalnie, ale tak właśnie jest. Wiadomo przecież, że co innego jest atrakcyjne dla nastolatki, która codziennie wysyła mnóstwo SMS-ów do znajomych, a co innego wybierze właściciel dużej firmy, dla którego telefon to podstawowe narzędzie pracy. Jednak niezależnie od osobistych preferencji, większość kupujących nie przejdzie obojętnie obok kodów i kuponów rabatowych (szczególnie jeśli dotyczą one najnowszych modeli). Kody zniżkowe Orange są na to bardzo dobrym przykładem, ponieważ umożliwiają uzyskanie lepszej ceny i nie wiążą się z koniecznością pójścia do salonu i stania w kolejce (realizuje się je przy zakupach na stronach www). Poza tym nawet jeśli nie interesuje nas oferta abonamentowa danego operatora i tak warto dowiedzieć się, co aktualnie proponuje swoim klientom, ponieważ z kodami rabatowymi można kupić nie tylko nowoczesne aparaty telefoniczne.

 

Dzisiaj telefonia komórkowa to dużo więcej niż możliwość wysyłania wiadomości tekstowych i wykonywania połączeń. Posiadanie smartfona oznacza również swobodny dostęp do portali internetowych, w tym muzyki, gier, zdjęć, aplikacji, a nawet programów telewizyjnych. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć też nie było nigdy wcześniej tak łatwe. Nic więc dziwnego, że te lekkie i poręczne aparaty są już stałym elementem codzienności, bez których wiele osób nie wyobraża sobie życia. Operatorzy sieci komórkowych nie ograniczają jednak swojej oferty wyłącznie do telefonów. W salonach i na swoich stronach internetowych umożliwiają zakup tabletów, akcesoriów multimedialnych, lub tak jak Orange, proponują całe pakiety usług: od telefonu stacjonarnego, przez Internet mobilny, kończąc na telewizji w laptopie. Ceny w przypadku takich ofert łączonych są zwykle atrakcyjniejsze, ale jeśli interesuje nas tylko jeden konkretny produkt, warto poszukać aktualnych promocji i rabatów. Można to oczywiście zrobić wchodząc na stronę sklepu każdego z operatorów z osobna, ale o wiele prościej jest skorzystać z serwisów, które udostępniają kody i kupony rabatowe. Jest to o tyle wygodne, że po zapisaniu się do newslettera, informacje o zniżkach przychodzą bezpośrednio na e-mail, więc nie tylko nie przegapimy żadnej z nich, ale również nie tracimy czasu na szukanie i sprawdzanie wielu różnych stron www. Biorąc pod uwagę, jak wiele nowych, ciekawych ofert pojawia się codziennie w sieci, takie rozwiązanie jest komfortowe nawet dla bardzo zajętej osoby. Do skrzynki e-mailowej i tak większość z nas zagląda przecież kilka razy dziennie, a samo użycie kodu jest banalnie proste i zajmuje dosłownie chwilkę. Poza tym oferta zniżek i rabatów w Internecie jest na ogół bogatsza niż w salonie. Dla przykładu wybierając kody promocyjne Orange, można liczyć na atrakcyjne ceny telefonów (zwykle promocja dotyczy innej marki niż poprzednim razem, więc szanse, że w końcu uda się trafić na upragniony model są całkiem spore), ale również słuchawek, głośników, Internetu stacjonarnego, telewizji oraz smartfonów z korzystnym abonamentem.

 

 

Źródło: vouchercloud.pl

 

Polecamy

Reklama

Google