^ Powrót na górę

Kontakt

K-Komp Krzysztof Kawka

&

All in One Justyna Kawka

Serwis Komputerowy

ul. Słowińców 7

78-100 Kołobrzeg

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel: 785456826

NIP: 671-181-57-80

Tworzenie kopii zapasowych

7
com_content.article
(4 votes, average 5.00 out of 5)
Tworzenie kopii zapasowych5.00 out of 50 based on 4 voters.


Każdy z nas, ma na przestrzeni swojego dysku pliki, które są na tyle ważne, że ich utrata była by zdecydowanie katastrofą. Nie każdy z nas, jest na tyle zapobiegliwy, aby tworzyć dodatkowe kopie na przenośnych dyskach, innego rodzaju nośnikach czy chociażby wysyłając je na swojego maila.


Tym bardziej, że dla trzeciej opcji nie mamy zbyt wielkiego zaufania. Panuje bowiem przekonanie, że jeżeli już coś pojawi się w internecie, to dostęp do tego może mieć każdy.

Sytuacja staje się jeszcze bardziej poważna, gdy mówimy tu o istotnych danych firmy, których absolutnie nie można utracić i które nie powinny znaleźć się w niepowołanych rękach. O tym, jak ważne są przechowywane przez nas informacje decydujemy jednak my sami, a rożne sposoby ich zabezpieczania zastosować możemy niezależnie od rodzaju ich priorytetu.

Z naszą pomocą bez problemu uporasz się z utworzeniem kopii zapasowej swoich danych jak i również całego systemu. Jeśli bezpieczeństwo twoich danych jest dla Ciebie ważne zdecyduj się już teraz na kopie zapasową swoich danych.

 

 

pawel wersja 2

Polecamy

Reklama

Google